">

Реєстрація

Вчена рада

18.05.2015

Вітаємо!!!

lushchak-fДирекція Інституту природничих наук щиро вітає завідувача кафедри біохімії та біотехнології, професора Володимира Лущака та завідувача кафедри неорганічної та фізичної хімії, професора Геннадія Сіренка з отриманням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!

12 травня 2015 року указом Президента України Петра Порошенка № 266/2015 за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку високо-кваліфікованих спеціалістів, багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 75-річчя заснування державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" проф., д.б.н. Лущаку В.І. та проф., д.т.н. Сіренку Г.О. було присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»
SirenkoПрийміть наші найщиріші вітання із присвоєнням почесного звання, побажання невичерпної енергії та оптимізму, творчої наснаги та нових вагомих здобутків у наукових пошуках! Заслужену нагороду Вам принесли самовіддана та наполеглива праця, великий талант та глибоке знання справи, якій Ви присвятили все своє життя.
Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал якнайкраще служитимуть рідному Університету та на благо України!

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Вконтакте

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті