">

Реєстрація

Вчена рада

14.04.2015

 Тиждень здоров’я в Інституті природничих наук

40На кафедрі неорганічної та фізичної хімії студенти спеціальності «хімія» провели низку тематичних виховних заходів, присвячених Всесвітньому дню здоров’я.

 

 

 

 

28 квітня студети 5-го курсу  під керівництвом академнаставника доц. Тарас Т.М. та заступника директора з виховної роботи  доц. Мідак Л.Я. провели захід під назвою «Я обираю життя!», основною метою якого є виховання у студентів відповідального ставлення до свого здоров’я.
 4Ведучі розповіли про згубний вплив алкоголю на організм людини, в цілому, та продемонстрували фізіологічні зміни в кожному органі людини під дією алкоголю, пояснили, що шкідливим для організму є потрапляння до нього будь-якої кількості алкоголю, а не тільки надмірне вживання спиртних напоїв. Студенти представили зміни у законодавстві України, що стосуються вживання алкоголю та попередили про можливі покарання при їх порушенні.
69 квітня студенти 3-го курсу спеціальності «хімія» під керівництвом заступника директора з виховної роботи  доц. Мідак Л.Я. провели тематичний виховний заходу«Пластик навколо нас!».

 

 

 


10Мета заходу полягає в приверненні уваги до маркування, безпечного використання та  утилізації виробів із пластику.
 Адже в сучасному світі нікого не здивувати виробами з полімерних матеріалів.
Завдяки безперечно вагомим перевагам над іншими видами пакувальних матеріалів, пластик зайняв провідне місце серед інших і глибоко пустив коріння в наше повсякденне життя.
20Проте не всім відомі недоліки, що зв’язані із використанням пластику у побуті.  Тому перед студентами постало завдання зібрати та узагальнити інформацію зв’язану із маркуванням, безпечним використанням та утилізацією виробів із пластику, яку вони представили на виховному заході.


 
30На заходах були присутні студенти 1–4-х курсів інституту, а також аспіранти, викладачі та працівники кафедри неорганічної та фізичної хімії.

 

 

 

 

 

 

 


 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Вконтакте

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті