">

Реєстрація

Вчена рада

11.02.2015

Засідання робочої групи у Комітеті з питань науки і освіти

PM124image0049 лютого 2015 відбулося засідання робочої групи у Комітеті з питань науки і освіти, в якому взяв участь і завідувач кафедри біохімії та біотехнології, проф., д.б.н. Лущак В.І.

 

 

 

PM933image002На початку засідання Голова Комітету Лілія Гриневич зазначила: «На минулому засіданні ми узгодили певні позиції, які стосуються нових підходів до управління і фінансування в науці. І ми до Вас звернулися з пропозиціями, щоб сьогоднішнє засідання було чітко сфокусоване на обговоренні органів управління і фінансування в науці, забезпеченні ефективності та прозорості їх роботи».

«Наші завдання – змінити систему управління і фінансування в науці для того, щоб вона сприяла розвитку наукової сфери в Україні та покращувала її результативність для економічного зростання країни» - зауважила Голова Комітету.

«Зокрема, сьогодні ми обговорюємо діяльність Національної ради з питань науки та технологій, Національного фонду досліджень, реєстру наукових досліджень, реєстру наукових розробок» - зазначила Лілія Гриневич.

У засіданні робочої групи також брали участь заступник Міністра освіти і науки України Стріха Максим Віталійович, віце-президент Національної Академії Наук України Загородній Анатолій Глібович, депутат Київради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, та інноваційної політики Шульга Наталія Іванівна, представники громадських організацій, які опікуються науковою сферою, наукова молодь та інші зацікавлені особи.

 

Джерело:  http://kno.rada.gov.ua/komosviti/control/uk/publish/article?art_id=63820&cat_id=44731

 

 


 

 

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Вконтакте

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті