">

Реєстрація

Вчена рада

17.12.2014

  Вчимося європейському елітному етикету

 

0312 02 13 грудня 2014 року студенти спеціальності «хімія» під керівництвом доцента кафедри неорганічної та фізичної хімії Татарчук Т.Р. побували на цікавому та оригінальному заході – майстер-класі «Школа бездоганного європейського етикету». 

 

 

 

 

Снимок30

Метою цього заходу було ознайомлення учасників з базовими елементами сучасного обіднього етикету. В заході взяли також участь доцент кафедри органічної і аналітичної хімії Федорченко С.В. та викладач кафедри неорганічної і фізичної хімії Солтис Л.М.

 

 

 

HGLRGxhNCCsПрофесійний урок майстер-класу проведено в залі "Європейський" ресторану готелю «Надія» за повністю сервірованим столом під час повноцінного обідута за участю офіціантів, метрдотеля, шеф-кухаря.

 

 

 

 

 

 

Снимок2Учасники майстер-класу ознайомилися із правиламисервірування, користування столовими приборами, їх спеціальними термінами та назвами, правилами поведінки, сиґналами між відвідувачем та персоналом, а також послухали лекцію про захоплюючі історії про найдорожчі в світі страви із грибів, риби, м’яса, почули романтичну легенду про виникнення гарбузового супу, конфітюру та секрет тонкощів його приготування.

 

Снимок4Слухаючи лекцію, учасники смакували поживний обід, використовуючи набуті в процесі лекції знання. Крім того, працівники готелю провели цікаву екскурсію студентам по готельних номерах класу «люкс», кулінарних цехах, ресторанних залах «Національний» та «Європейський».

 

 

Снимок10Кожен учасник отримав сертифікат учасника школи майстер-класу Бездоганного Європейського Етикету. За відгуками учасників можна стверджувати, що ідея подібних заходів є надзвичайно цікавою і корисною для студентів.

 

 

 

 

Снимок21

Снимок23

Снимок27

 

 

 

 

 

 

Снимок29

Снимок31

 

Подяка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото із заходу:  http://nadia.if.ua/album/03-12-2014-pnu

 

Інформація підготовлена: професором Сіренком Г.О.

 

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Вконтакте

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті