">

Реєстрація

Вчена рада

14.12.2014

 Андріївські вечорниці

 

610 грудня студенти нашого вузу разом із викладачами побували на Андріївських вечорницях. Головним атрибутом вечора стала вишиванка. На вечорницях були представленні  пісні, танці і звісно ж традиційне «Андріївське» ворожіння. Ввесь вечір був переповнений дотепними жартами і кумедними сценками.

 

 

3

Акторами цього свята були студенти спеціальності хімії інституту природничих наук.

Після виступу студентів всі  гості свята куштували смачну українську кухню та танцювали під запальні українські пісні. Зірками наших вечорниць стали «Галя» та «Іванко», яких талановито зіграли студенти: Мотрук Назарій та Стефанюк Анна.

 

7Цей захід мав на меті повернути усіх викладачів і студентів до витоків українських традицій, обрядів, культури. Українська кухня поряд з українськими піснями і музикою дарували гарний настрій усім присутнім.       

 

 

 

 

 

1Змінюються часи і влада, змінюються життя і людський світогляд. Але незмінними залишаються найвищі істини, незмінною лишається людська потреба творити і самовиражатися. Тому наш інститут надає можливість студентам проявити свій талант, і показати його на загал.

 

 

 

 

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Вконтакте

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті