">

Реєстрація

Вчена рада

Співпраця у рамках реалізації українсько-німецького освітньо-наукового гранту

22.05.2016

 

 

 професори Ольга Гаращук та  Володимр Лущак у інституті фізіології м. Тюбінгену.Завідувач кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника професор Володимр Лущак у рамках реалізації українсько-німецького освітньо-наукового гранту на проведення 25-31 липня 2016 року на базі кафедри літньої школи-семінару “Перспективи для молодих вчених в   галузі біомедицини та експериментальної біології: подолання глобальних викликів сучасного суспільства” та наукового гранту від наукової фундації Фольксваген “Клітинні механізми здорового старіння при обмеженні калорійності їжі” 3-15 травня відвідав університет м. Тюбінгену (Німеччина).

 

Там він обговорював шляхи реалізації названих проектів з німецькими партнерами, зокрема директором інституту фізіології II професором Ольгою Гаращук, доктором Юрієм Ковальчуком та іншими колегами. Також були проведені переговори з професором міжфакультетського інституту біохімії цього ж університету Робертом Файлем щодо координації зусиль у науковій співпраці і обміні студентами-біохіміками. Відвідини лабораторій фізіології і біохімії, а також участь В. Лущака у деяких експериментах для уніфікації підходів і технічних деталей показали перспективність налагодження такої співпраці, яка буде вигідною як для української, так і для німецької сторін.  Детальнішу інформацію про згадані проекти і можливості участі у роботі літної школи-семінару можна знайти у попередніх матеріалах на сайті кафедри біохімії та біотехнології.

професори Ольга Гаращук та  Володимр Лущак у інституті фізіології м. Тюбінгену.професори Ольга Гаращук та  Володимр Лущак у інституті фізіології м. Тюбінгену.професори Ольга Гаращук та  Володимр Лущак у інституті фізіології м. Тюбінгену.

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Вконтакте

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті