">

Реєстрація

Вчена рада

Обласна науково-практична конференція «Інноваційні ідеї і методичні рішення у викладанні хімії в загальноосвітніх навчальних закладах»

02.04.2016

 

wwerwerr30 березня 2016 р. на базі кафедр неорганічної та фізичної та органічної і аналітичної хімії відбулась обласна науково-практична конференція «Інноваційні ідеї і методичні рішення у викладанні хімії в загальноосвітніх навчальних закладах».

 

 

 

  

IMG 5497

В роботі конференції взяли участь вчителі хімії, учні 10-11-х класів та батьки випускників загальноосвітніх шкіл Івано-Франківської області. 

Перед учасниками конференції виступили директор Інституту природничих наук, професор Кланічка В.М., професор кафедри органічної та аналітичної хімії Курта С.А., методист ЛПМД ОІППО Сенюк Н.М. Представники ТзОВ «Padana Chemical Compounds» головний технолог Морозюк Р.Ю. та начальник лабораторії контролю якості Кравець І.В. обговорили з учасниками конференції можливості працевлаштування випускників спеціальності «хімія».

 


IMG 5483Учні 10-11-х класів під керівництвом доцентів кафедри неорганічної та фізичної хімії Мідак Л.Я. та Кузишин О.В. виконали практичну роботу «Оксигенвмісні органічні речовини: добування та властивості» в хімічній лабораторії. Вивчено методи добування та властивості альдегідів, карбонових кислот, вуглеводів, розглянуто елементи біоорганічної хімії. Під час проведення дослідів учні одержали консультації від студентів групи Х-31 (напряму підготовки «хімія»).

 

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Вконтакте

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті