">

Реєстрація

Вчена рада

10.06.2015

17День хіміка 2015

Щорічно в останню неділю травня в Україні відзначають День хіміка – професійне свято працівників хімічної та нафтохімічної промисловості (встановлене Указом Президента України № 219/940 від 07.05.1994.). В рамках святкування Дня хіміка, а також з нагоди завершення річного курсу неорганічної хімії 4 червня 2015 р. на кафедрі неорганічної і фізичної хімії доцент, к.х.н. Татарчук Тетяна Романівна організувала цікавий захід. Останнє заняття із неорганічної хімії відбулось у нетрадиційному форматі: студенти груп Х-11 та Х-12 підготували незабутні костюмовані виступи, які супроводжувались цікавими хімічними експериментами, піснями та танцями.
 

 5Символами свята стали хімічні елементи – Гідроген (інформацію про який підготували студенти першого курсу) та Гелій (властивості якого презентувала студентка четвертого курсу Біленчук Мар’яна).
 

 

 

 3Гостями свята стали студенти груп Х-21 (команда «Колботряси») та Х-31 (команда «Шалені хіміки»), які виступили із веселими презентаціями про свої студентські роки. Присутні в жартівливій формі дізнались і про властивості нових хімічних елементів: № 119 – Жінка та № 120 – Чоловік.
 

 

 

 15Студенти-першокурсники продемонстрували присутнім такі ефектні хімічні досліди: «Хімічний світлофор», «Пінний фонтан», «Хімічний поріз», «Гейзер», «Штучний сніг», «Хімічна веселка», «Єгипетська ніч», «Дослід з молоком», які викликали бурхливі оплески присутніх.
 

 

 16Театральні сценки, пісні про студентське життя і особливо ефектні хімічні експерименти надовго залишуться у пам’яті присутніх. На завершення доцент Татарчук Т.Р. нагородила всіх учасників грамотами та дипломами за активну участь у ІІ святковому заході «День хіміка – 2015», проведеного в рамках курсу «Неорганічна хімія» і присвяченого  Гідроґену та Гелію.
19Вдячність за допомогу у проведенні свята висловлюється завідувачу лабораторіями Малаховій Ірині Володимирівні.

 
English (United Kingdom)Ukrainian (CIS)


Корисні ресурси

  • Перекладач
  • ПНУ
  • Вконтакте

Опитування

Що є корисним для Вас на даному сайті